İtalyan buz makinesi üreticisi olan Brema ürün kalite anlayışını şu şekilde tarif eder:

Tasarım aşamasından bitmiş ürüne kadar tüm ürünlerimiz verimlilik için üretilmektedir. Verimlilik kriterleri enerji ve su tasarrufu sağlayan performans derecelendirmelerini ve temizlik ve bakım kolaylığını içerir.

Üretim süreci dikkatle izlenir. Malzemeler ve bileşenler, proje şartnamelerine uygun olarak seçilir. Sonraki aşamalar, tüm ara makine testlerinin sonuçlarını ve sıklığını kaydeden bilgisayarlı bir sistem aracılığıyla izlenir.

Veriler, son kontrol sertifikasyon aşamasına kadar makineye eşlik eden kontrol belgesine dahil edilir.

Brema Buz Makineleri tarafından üretilen makineler son derece işlevsel ve güvenlidir. Brema Buz Makineleri ürünlerinin uluslararası sertifikaları UNI EN ISO 9001: 2008 standardını ve CE işaretini içerir.

TÜV Rheinland uygunluk işareti onayının ardından, tüm buz üreticileri tüm Avrupa ve Avrupa dışı sertifika kuruluşlarından onay almıştır.

Brema’nın dünyadaki kalitesinin kanıtı olarak, ürünleri ayrıca aşağıdaki onayları almıştır: NSF, ETL Listeleri, ETL Sanitasyon, WRAS, KC, UKR, S-Mark e RCM.

Her makine, kendi beklentilerinin ötesinde, kaliteden ödün vermeyen ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için üretilir. Müşteri görüşleri bizim için hayati derecede önemlidir. En modern iletişim sistemleri sayesinde geri bildirimleri günlük olarak takip edilir.